Projectors: Sony VPL-XW5100ES Bravia 7 Native 4K-120P HDR Laser
Omschrijving:
Dit is de nieuwste Sony VPL-XW5100ES Bravia 7
Deze Sony VPL XW 5100 ES Bravia 7 is zowel in het zwart alsook in het wit leverbaar.
Sony's nieuwe 0,61 inch native UHD 4K SXRD (Silicon X-tal Reflective Display) panelen met een resolutie van 8,3 miljoen pixels en verhouding van 3840x2160, zijn nu uitermate geschikt voor IMAX-Enhanced beeldmateriaal, maar projecteert hiermee ook geen lichte randen meer aan beide zijkanten over je muur, zoals elk andere native 4K projector met SMPTE panelen dat wel doet. Het beeldmateriaal dat we standaard gebruiken voor video en streaming bevat namelijk geen resolutie van 4096x2160 pixels, waarvan die extra onbenutte pixels aan weerskanten bij de concurrentie alleen maar storen.
Mediasluis levert ook deze Sony VPL-XW5100ES Laser-projector met volledige ISF-service.
Dit met gratis her-kalibraties op de 1000, 2500 en 5000 laseruren of in overleg.
Sony VPL-XW5100ES Bravia 7 Native 4K-120P HDR Laser:
Input and Output Terminals : HDMI (2 INPUTS)* - Digital RGB/Y Pb/Cb Pr/Cr, IR IN - Minijack, LAN - RJ45, 10Base-T/100BASE-TX, REMOTE - RS-232C, D-sub 9-pin (male), TRIGGER - Minijack, DC 12 V Max. 100 mA, USB - Type A, DC 5 V, Max. 500 mA
*: Both HDMI inputs are compatible with HDMI2.1 and HDCP 2.3.
Power Consumption : 295 W
Power Requirement : AC 100 V to 240 V, 50/60 Hz
Acoustic noise : 24 dB
**: The value depends on the environment or how the projectors are used.
Dimensions (W x H x D) 18.13 in x 7.88 in x 18.59 in: 460 x 200 x 472 mm (18.13 in x 7.88 in x 18.59 in)
Weight : Approx. 28 lb (13 kg)
Screen Reader : Yes
Display System : 4K SXRD™ panel, projection system
Light source : Laser diode
Picture processor : XR Processor for projector
Projection lens zoom / focus Manual (: Approx. x1.60) / Manual
Power Consumption (Off)[W] : 0.3 W (When "Remote Start" is set to "Off")
Power Consumption (Standby)[W] : 0.5 W (LAN) (when "Remote Start" is set to "On") When a LAN terminal is not connected, it becomes a low power consumption mode (0.4 W)
Operating temperature / humidity : 41 °F to 95 °F (5 °C to 35 °C) / 20% to 80% (no condensation)
Storage temperature / humidity : 14 °F to +140 °F (-10 °C to +60 °C ) / 20% to 80% (no condensation)
Light Output : 2,200 lm
Contrast Ratio : 00: 1 (Dynamic Contrast)
Effective Imager Size : 0.61 in x 3
Effective pixels : 24,883,200 (3840 x 2160 x 3) pixels
Projection lens shift : Manual, Vertical +/- 71%, Horizontal +/- 25%