Projectors: Sony VPL-XW5000ES Native UHD met Laser
Omschrijving:
Sony lanceerd hier zijn nieuwste instap Native UHD 4K HDR Laser-projector.
De Sony VPL-XW5000ES, welke zowel in het zwart alsook in het wit leverbaar is.
Sony's nieuwe ge-upgrade 0,61 inch native UHD SXRD Panelen met 3840x2160 pixels, welke nu uitermate geschikt is voor IMAX-Enhanced beeldmateriaal, geven met deze nieuwe pixel verhouding ook geen lichte randen meer aan weerszijde over je muur, zoals elke andere native 4K SMPTE projector doet..
Bij deze projector krijg je 3 Jaar Prime Support Elite en of 12000 laseruren.
* Het is wel noodzakelijk om je projector binnen 2 maanden te registreren.
Mediasluis levert ook deze Sony VPL-XW5000ES Laser-projector met volledige ISF-service.
Dit met gratis her-kalibraties op de 1000, 2500, 5000 laser uren of in overleg.
Maak gerust een afspraak voor een demonstratie, om deze projector te zien naast andere modellen.
Sony VPL-XW5000ES Native UHD met Laser:
Display System:
Display System: 4K SXRD panel, projection system
Display Device:
Size of effective display area: 0.61” x 3
Number of Pixels: 24,883,200 (3840 x 2160 x 3) pixels
Projection Lens:
Focus: Manual
Zoom: Manual Approx. x 1.6
Lens shift: Manual, Vertical +/- 71 %, Horizontal +/- 25 %
Throw ratio: 1.38:1 to 2.21:1 *1
Light Source:
Light Source: Laser phosphor
Light Output:
Light Output: 2,000 lm
Color Light Output:
Color Light Output: 2,000 lm
Contrast Ratio:
Contrast Ratio: ?:1 (dynamic contrast)
Accepted Digital Signals:
INPUT OUTPUT (Computer / Video / Control):
HDMI: 2 inputs (HDCP 2.3), Digital (RGB/Y Pb/CbPr/Cr)
TRIGGER: Mini jack, DC 12V Max.100 mA
REMOTE: RS-232C, D-sub 9-pin (male)
LAN: RJ45, 10BASE-T/100BASE-TX
IR IN: Mini jack
USB: Type A, DC 5 V, Max. 500 mA
Picture processor:
Picture processor: X1 Ultimate for projector
OSD Languages:
Acoustic Noise:
Acoustic Noise: 24 dB *2
Operating Temperature / Operating Humidity:
Operating Temperature / Operating Humidity: 5? to 35? (41°F to 95°F)/20% to 80% (no condensation)
Storage Temperature / Storage Humidity:
Storage Temperature / Storage Humidity: -10? to + 60? (14°F to 140°F)/20% to 80% (no condensation)
Power Requirements:
Power Requirements: AC 100 V to 240 V, 50/60 Hz
Power Consumption:
Power Consumption: 295 W
Standby: 0.3 W (When "Remote Start" is set to "Off")
Networked Standby: 0.5 W (LAN)(When "Remote Start" is set to "On"). When a LAN terminal is not connected, it becomes a low power consumption mode (0.5 W).
Standby Mode / Networked Standby Mode Activated:
Standby Mode / Networked Standby Mode Activated: After about 10 Minutes
Dimensions (W x H x D):
Dimensions (W x H x D): 460 x 200 x 472 mm (18 1/8 x 7 7/8 x 18 19/32 in)